Avea Çekmeyen Operatör Yapmışlar!

Tarkin Y. |

Yaklaşık 2 yıldır Avea faturalı müşterisiyim ve ortalama 30000 öğrencinin (potansiyel müşteri) bulunduğu bir yerde yaşıyorum. (Muğla/Merkez/kötekli) Ancak Avea ne evimde ne de üniversite kampüsünün genelinde ve kötekli genelinde olmak üzere (bütün yaşam alanlarım) şebekesel olarak (özellikle 3G) neredeyse hiç çekmemeye başlamıştı.

Konuyla ilgili olarak 4441500 den şikayet kaydı oluşturdum. Sonuçlandığında bana söyledikleri şey ise "Bulunduğunuz bölgede Avea kaynaklı bir sorun olduğunu ancak 2014 yılı sonuna kadar herhangi bir yatırım planlarının olmadığını söyleyip olanla yetinmemi ima ederek görüşmeyi sonlandırdık. Tekrar 4441500 ü aradım ve sunulan ilk çözüm "Operatör değiştirin" oldu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  16:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş