Avea Cekmeyen İnternet Var.

Ünsal G. |

Avea Uzun süredir kontörlü olan hattımı 7 ay önce faturalı hatta geçerek birincil hat yaptım türkcell hattımı iptal ettim. Yarım yıl sorun yaşamadığım avea hattım 1- 1,5 aydır internete hasret bıraktı. Bulunduğum bursa ili gemlik ilçesinin(sürekli zaman geçirdiğim) yerlerinde çekmediğini 2 kere arayarak şikayette bulundum sinyalizasyon problemi olduğu söylendi hizmet alamadığım hattımla ilgili çözüm sağlanamadığı gibi aramalarda da sorun yaşamaya başladım. Günümüzde iletişim zorunlu ihtiyaçken idediğim parayla bu ihtiyacımdan mahkum bırakılıyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  13:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Ağustos
  10:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri