Ahmet G. Teşekkür Mesajı

Avea\'yı arayıp beni bilgilendirdiği için teşekkür ediyorum

Avea Çekmeyen Hattına Bir de Ceza Ödetiyor.

Ahmet G. |

Avea'dan hat aldım, woops tarifesine üye oldum her şey güzel 12 ay taahhüt yaptım. Avea bayisinden çıktım çalıştığım yere geldim ne görsem iyi telefon çarşının ortasında çekmiyor. Bir iki hafta böyle idare ettim sonra tabi insan normal olarak kafayı yiyor gittim dedim çekmiyor. Avea ana bayisi Malatya'daki bayanın bana cevabı çekmiyorsa ben ne yapabilirim yok bilmem ben çekim trafosu muyum, müşteri hizmetlerini arayın. Aradım onlar arıza kaydı oluşturdular ben hattımı taahhüt cezasına rağmen iptal ettirdim. Çekmeyen hat onların hattı taahhüt cezasını biz ödüyoruz tamamen saçmalık.Avea'dan nefret ediyorum istersen bundan sonra dünyanın en iyi şirketi olsun yine de hat alıp kullanmam.

Etiketler :

Personel Davranışı Abonelik İptal Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  19 Temmuz
  15:20

  Sonuç olarak mecbur olarak yinede tahaaüt ücretini ödemiş bulunuyoruz

 • Ahmet G.
  20 Mayıs
  17:04

  Avea\'yı arayıp beni bilgilendirdiği için teşekkür ediyorum

 • 26 Mayıs
  11:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mayıs
  09:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş