Ömer A. Teşekkür Mesajı

problemi şimdilik çözdüler teşekkürler AVEA

Avea Çekmeyen Hattın İptalinde Sorun Yaşatıyor!

Ömer A. |

Avea hattımın 2-3 haftadır çekmediği yüzünden iptalini istedim. Müşteri temsilcilerini aradım hemde kaç defa yok belediye ile sorunlarımız var bu yüzden baz istasyonumuz cevap vermiyor diyorlar. Bende mağdur oluyorum. Bu işlem ne zaman sonuçlanacak diyorum cevap veremiyorlar. Bende mağdurum diyorum ilgileniyoruz diyorlar ne yapacağım diyorum temsilcimiz sizi aradı ulaşamıyor diyor. Benim zaten şikayetim çekmediğinden, çekmeyen yerden bana cep telefonumdan ulaşmaya çalışıyorlar. Ayrıca hattımı diğer operatörlere taşırsam da ceza işlemleri olacak diyorlar. Şimdi faturalarını da gönderecekler. Bu konuda şikayetçiyim.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ömer A.
  29 Kasım
  14:39

  problemi şimdilik çözdüler teşekkürler AVEA

 • Ömer A.
  27 Kasım
  15:36

  acaba çekmeyen telefona nasıl ulaşacaksınız çok merak ediyorum. birde ne zaman ulaşacaksınız onu da merak ediyorum.

 • 27 Kasım
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş