Avea Çekmeyen Boş Şebeke!

İlhan K. |

Öncelikle derdimi şöyle anlatıyım. 1 ay önce yeni bir eve taşındık ama bu evde maalesef Avea çekmiyordu. Müşteri hizmetlerini filan aradığımızda etrafta baz istasyonu filan bulunmayabilir veya arızalı olabilir dedi ilgileneceğiz dediler ama yaklaşık bir ay oldu kimse ilgilenmedi. Tekrar aradığımızda çevrede baz istasyonu yok dediler eğer apartmanınızla anlaşabilirseniz apartmanınıza takdirabilirsiniz dediler. Ben böyle bir sorun görmedim. Her yerde o kadar reklam yapar süper kalitede çekiyor diye. İstanbulun Göbeğinde Bulunduğumuz binada Avea çekmiyor.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan K.
  15 Ekim
  09:10

  Avea faturalıya geçtiğimden beri telefondan nefret ettim. İnternet paketler ile birlikte ucuz olduğu için bir paket aldım ama aldığıma şu an o kadar pişmanım ki şu an telefon çekmiyor. En kısa sürede hattımı başka bir operatöre geçireceğim. Bulutlu havalarda telefon çekmiyor müşteri hizmetlerinde bile sistemleri çalışmıyor. Telefonun çekmediği yerde İstanbul'un merkezi yani dağ başı değil.

  Ayrıca internet hızları tam bir felaket, ben bu yazıyı firma bana yardımcı olsun diye yazmıyorum. Ben tüm cayma bedellerini ödeyip kurtulacağım bu dertten.

 • İlhan K.
  14 Ekim
  16:04

  Çekebilmek için bir çözüm yolu üretecek misiniz

 • İlhan K.
  14 Ekim
  16:04

  Gerçi şikayet metninede gerek yok çünkü Avea hiçbir şeye yaramayan çekemeyen gereksiz boş bir hat

 • İlhan K.
  14 Ekim
  16:04

  Bir ise yaramayan hattınızla gözünüzü cebimizdeki üç kuruşamı diktiniz

 • İlhan K.
  14 Ekim
  16:00

  Sadece fatura tahsilinden başka bir şeye yaramayan Avea

 • 13 Ekim
  10:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş