Avea Çekimi Bölgemde Sıfıra Düştü!

Aykut S. |

Daha önce Avea nın facebook destek sayfasına ve buraya yazmama rağmen ilgilenmediler hattımın çekim sorunu için şikayette bulundum ama problemimi çözemediler baz istasyonu anlaşmaları sona erdiği için bölgemde sorun olduğunu söylediler ve çözmek için hiçbir girişimde bulunmadılar hem internete hemde hattımın çekiminde sorun vardı şimdi daha da kötüleşti 2 haftadır ne net çekiyor ne de telefon önceden hiç değilse bir yada iki küp iyi kötü çeker gibiydi şimdi sıfıra düştü şuan neti söylemiyorum bile çünkü net hiç çekmiyor çok mağdurum çözmek yerine dahada kötüleştirdiler ne tarifemden ne çekim kalitesinden hiç memnun değilim en kısa zamanda operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  17:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Nisan
  13:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş