Avea Çekim Sorununu Hala Çözemedi!

Serkan K. |

Yıllardır şikayet edip duruyorum. Her defasında planlamaya aldık bu sene çözeceğiz diyorlar ama sonuç sıfır.İstanbul'un merkezinde, Beşiktaş'ın ortasındaki evimde Avea çekmiyor.

En son bir yıl önce şikayette bulundum iş planımıza aldık. En kısa sürede müdahale edeceğiz dediler ama yeter artık. Her yerde reklam yapmasını biliyorsunuz, %99.7 çekim gücü diye, 0.3 kısım İstanbul'un merkezi ve hala çözmediniz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  01 Ekim
  23:52

  Verilen bilgi hiç bir şekilde tatmin edici değildir.
  Sorduğum sorulara cevap verilmeden klasik cümleler ile beşiktaşta avea çekmiyor yapabileceğimiz birşey yok demek istediler!

 • 29 Eylül
  16:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Eylül
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş