26 Ağustos 2013

Avea Çekim Sorununu Çözmüyor!

7 Ağustos 2013 tarihinde 500 numaralı müşteri hizmetlerine, takip eden günlerde Twitter Avea Destek'e bildirmiş olmama rağmen halen bulunduğum bölge olan Malatya/ Hekimhan/ Hasançelebi/Karslılar Köyü yukarısı Yamadağ Mevkiinde Avea hatları çekmemekte, telefonlarımız çalışmamaktadır. (Daha önce "başak" isimli baz istasyonundan görüşme yapabiliyorduk. )

Benimle birlikte en az 35 iş arkadaşım bu mağduriyeti yaşamaktadır. Çeşitli kanallardan sorunu operatöre bildirmiş olmamıza rağmen herhangi bir çözüm bulunmamıştır. En kısa sürede sorunun çözümü için gerekli çalışmanın yapılmasını konusunda Avea yetkililerinin harekete geçmesini bekliyorum.

Volkan 47 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 13 Kasım 2013

  26 Ağustosta bildirdiğim şikayetimin incelemesi 13 Kasım'da tamamlanmış o da sadece kağıt üzerinde çünkü şikayetime konu olan çekmeme sorunumun giderilmesi için hiç bir şey yapılmadı ve sorun aynen devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Volkan 29 Ağustos 2013

  Şikayetimi bildirmemin üzerinden 3 gün, hatta 7 Ağustos tarihini baz alırsak 22 gün geçmiş olmasına rağmen sorunumuzun çözülmesi konusunda en ufak bir adım atılmadığı gibi bu güne kadar hiçbir yetkili tarafından aranıpta sorunun detayı hakkında hiç bir bilgi dahi alınmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön