Avea Çekim Sorununa Çözüm Bulmuyor!

Merve K. |

Avea konusunda şikayetlerim saymakla bitmiyor. Öncelikle telefonum ve internetim hiçbir yerde çekmiyor. Beşiktaş Kadıköy Bostancı arasında birçok noktada hattım dışarıdan arandığında kapalı sinyali veriyor. Müşteri hizmetleri ise bu konudan çözüm bulmak yerine kaba tavırlarda müşterisini resmen başından savıyor.

Taahhütlü olduğum için ayrılmayı düşünmemiştim. Ama 382 TL'lik telefon faturası yüzünden önümüzdeki ay fatura dönemine girmeden derhal başka bir operatöre taşınacağım. KKTC'de Avea şebekesi yok.

Sanırım bu nedenle, mecburen yaptığım sınırlı dakikalık görüşmeler ve internet kullanımını çok çok astronomik rakamlara mal etmişler ve şikayet talebime dönüş bile yapmadılar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  17:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Merve K.
  25 Eylül
  11:27

  Avea adını dahi duymak istediğim bir kurum artık... Ne çalışan tutumu ne sunulan hizmet memnuniyet kelimesinin yakınından geçmiyor.

 • Merve K.
  23 Eylül
  09:27

  şikayetimi daha önce de tam 3 kez müşteri hizmetlerne ilettim. buna rağmen çözüm bulunamadı, geri dönüş ya da herangi bir bilgilendirme bile yapılmadı... ayrıca müşteri hizmetlerinde muhatap ettiğiniz çalışanların konuşma şekilleriyle ilgilenmenizi tavsiye ederim. Kaldı ki sorunumun çok daha büyük kısmı KKTC'ye olmayan AVEA yüzünden minimum kullanım karşılığında gelen şok fatura! bu konuda da şikayet talebinde bulundum. yine bir geri dönüş yapılmadı. tekrar açıp sorduğumda hata yapıldığını söyleyip işleme yeniden başladılar. tabii böyle bi itirazı boşuna yaptığımı ve bu faturayı ödemek zorunda olduğumu da söylediler! hala cevap bekliyorum

 • 21 Eylül
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş