Hale Ş. Teşekkür Mesajı

Şikayetimin üzerine, en kısa sürede dönüş yapılmış ve sorun giderilmiştir teşekkür ederim

Avea Çekim Sorunu Yaşıyorum!

Hale Ş. |

3 yıldır kullandığım Avea hattımda son bir haftadır çekim sorunu yaşamaktayım, bir hafta önce internette dahil bütün hizmetlerinden yararlandığım hatla, şu an konuşma dahi yapamıyorum, defalarca hat düşüyor, internete bağlanmak ise resmen zulüm oldu, müşteri hizmetlerini dahi arayamıyorum sürekli kesiliyor konuşmalar anlaşılmıyor zar zor yaptığım görüşmelerde ise bulunduğum bölgede ve telefon ayarlarım da bir problem olmadığı söyleniyor.

Peki bende size soruyorum bir hafta önceye kadar her şey normaldi de şu an problem ne? Telefonumda sizin şirketinizin ürünü Avea intouch 4 iki ay önce aldım, sıkıntının bir an önce giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hale Ş.
  07 Nisan
  17:45

  Şikayetimin üzerine, en kısa sürede dönüş yapılmış ve sorun giderilmiştir teşekkür ederim

 • 07 Nisan
  08:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Nisan
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş