09 Mayıs 2015

Avea Çekim Sorunu!

T**'den bıkıp Avea'ya geçeyim dedim asrın hatasını yaptım. Hani derler ya denize düştük yılana sarıldık. İkamet adresimi verecek değilim ama 2.katta üç tarafı açık binada telefon 2015 Türkiye'sinde nasıl çekmez.

Birde gidip taahhüt vermişim yoksa yarın gider iptal ederim. İnsan Türkiye'nin %98'ini kapsıyoruz diye reklam yaparken sıkılır azcık. İstanbul'u kapsayamayan operatör olduğunuzun farkında değilsiniz.

Levent 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Levent12 Mayıs 2015

    Firma yetkililerinin teknik servisinden bir arKadaş aradı o bölgede baz istasyonu yokmuş deyip kısa kesmeye çalıştı. Peki soruyorum Avea'nın çok bilmiş teknik personeli ve yetkilileri neden sizin hattınızı kullanayım evimin olduğu lokasyonda baz istasyonu yokken... .

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön