Avea Çekim Sorunu!

Ünal Ç. |

Telefonum açıkken ulaşılamama ve internete girememe sorunları için Avea ile irtibata geçtiğimde istisnasız tüm bölgeler için baz istasyonu yetersiz ve şimdilik yatırım planlarımızda bulunmamaktadır cevabını alıyorum. Hat devir işlemi yaptığım ve taahhütüm olduğu için numaramı taşıyamıyorum ve bu durum yeterli kalitede hizmet almamı engelliyor. Mağduriyetimin hafifletilmesi için operatörün paket tutarlarını en azından tarifeye yeni gelenler için belirledikleri ücret kadar indirmelerini talep ediyorum. Taleplerim anlayışla karşılanmadığı takdirde hizmet veremeyen işletmeci için başta BTK olmak üzere tüm yasal merciilerde şikayetçi olacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  11:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ekim
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş