Avea Çekim Kalitesi Yok Denecek Kadar Az!

Çetin U. |

Avea'dan jet aldığımda kapsama konusunda bulunduğum yerde çekim kalitesinin olduğunu teyit ettirdim ama bulunduğum yerde çok zor internete girebiliyorum. Çekim kalitesi yok denebilecek kadar.

Bulunduğum yer: Aşağı Çatma Köyü Yeni Mevkii No:** Serik /Antalya ve teyidini yapan kişi: Y. Hanım. 12. 03. 2013 tarihinde 20:40'da kontrolünü yapıp bildirmişti ama burada internete neredeyse giremiyorum. Umarım gerekeni yaparsınız.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Mobil Modem Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş