Avea Çekim Kalitesi Ve Sorunun Çözümüne Yönelik Talebin Karşılanmaması!

Hüseyin Ç. |

Avea ilgili gerek çekim gerekse internet hızı ile ilgili Avea'dan hiç memnun değilim, bu memnuniyetsizliğimi defalarca ilettim halede sorunum çözülemedi sürekli oyalandım. En sonunda telefonumu değişmemi söylediler yeni telefonumda da aynı problemleri yaşadım, bu kez sim kart hatalı değiştirin dediler.

Bende bu işlemi Avea'dan talep ettim sağ olsunlar bilmem kaç günden sonra defalarca aramadan sonra eski model sim geldi. Avea bayide kırdırdım artık sadece 2g kullanabiliyorum. Orjinal mikro sim kartı gönderemiyorlarmış. Not: müşteri hizmetleri ile görüşebilmek için balkonu kullanıyorum çekim kalitesi evin içinden daha iyi diye ama müşteri hizmetleri sesimi alamadığını söylüyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  14:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş