Avea Çekim Kalitesi İyi Değil!

Mustafa Ş. |

Bundan bir önce müşteri hizmetlerini aradım ve belirttiğim konumda telefonun çekmediğini ara ara gidip geldiğini beyan ettim. İki gün boyunca bir kaç kez arayıp ilgilendiklerini söylediler, ölçüm yapıp gerekli eksikliği giderip haber vereceğiz dediler hâlâ ses yok. Ve 10 kişiye yakın bu operatörü kullanıyoruz aylık Avea'ya sağladığımız tutar 500 tl'yi geçiyor. Görüyorum ki bu tutar çok da ilginizi çekmiyor. Operatör değiştireceğiz. Umarım bundan sonraki müşterilerinize daha çok özen gösterirsiniz.

Etiketler :

Bilgilendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  09:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Eylül
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş