Avea Çekim Hizmeti Vermiyor!

Sıtkı Y. |

26.08.2013 tarihinde yapmış oldukları reklamlarında etkisi ile numaramı Avea'ya taşıdım. Almış olduğum paket kapsamı 1000/dk+4 GB mobil internet kampanyası 49.TL fakat çekmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bulunduğum yerin İstanbul'un göbeği olduğunu ve hizmet alamadığımı belirttim.

"Bulunduğunuz yerde çekmeyebilir bunun için yatırım gerekli 2013 yılı içinde böyle bir çalışmamız yok" dendi. Yani ben paket kapsamında faturayı eksiksiz ödemek zorundayım. Avea bana bu hizmeti vermek zorunda değilmiş. Paketin normal fiyatı 59.TL 1 yıllık söz verirsem 49 TL şimdi Avea yetkililerine söylüyorum ben söz verdim mi tutarım. Sizler gibi olmayan bir şeyin reklamını yapıp kimseyi yanıltmam.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sıtkı Y.
  15 Kasım
  01:15

  Alt yapısı güçlendiğinde tercih edebilirim

 • 14 Kasım
  15:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sıtkı Y.
  11 Eylül
  02:16

  Hayat (olumsuz bir şekilde) değişir AVEA la

 • Sıtkı Y.
  05 Eylül
  03:26

  Avea ya taşımış olduğum numaramı paket kapsamında 1000/dk+4GB internet olarak alacağım hizmetin dakika olarak çektiği yerlerde avea müşteri hizmetleri olan 4441500 arayarak avea da kaldığım 15 gün içinde bitirmeye çalştım onuda başaramadım çektiği yerde o kadar dakika kalamadım.İnternet 3GB kaldı o daha vahim

 • Sıtkı Y.
  05 Eylül
  03:18

  AVEA ben seni kullanamıyorum sen neden beni kullanıyorsun?

 • Sıtkı Y.
  05 Eylül
  03:17

  İnternete giriş yapamadığımda her müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli telefonumun internet ayarları yeniden yapılandırılıyor halen bağlanamadığımda telefonu teknik servise götürmem tavsiye ediliyor.Nedense diğer operatörün kartını taktığımda internete şakır şakır bağlanıyorum.Peşinden tekrar arıyorum müşteri hizmetlerini bulunduğunuz bölgede çalışma var daha sonra tekrar deneyin cevabı alıyorum.AVEA çalışmanızı yapıp sonra satsanız daha iyi olmaz mı zaten her yerde çekmiyor çeken yerde de çalışmalardan dolayı kullanamıyorum ben bu hattı peki neden veremediğin hizmetin ücretini talep ediyorsun veya hani derler adama hangi yüzle?

 • 01 Eylül
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş