Avea Çekim Gücü Zayıf!

Burak S. |

Yaklaşık 6 ay önce aradım müşteri hizmetlerini Denizli'nin Kale ilçesinin bir bölgesinde çekmiyor, ağrının bir köyüne baz istasyonu yapıyorsunuz reklam için Ege'de çekmiyor diye belirttim dosya açıldı incelediler falan ben de baktım ilgileniyorlar sonunda baz istasyonu gelecek 6-7 aya dedim, neyse geri aradılar belirttiğiniz bölgede nüfus yoğunluğu az dediler sonra yatırım portföyü doluymuş falan filan. Ağrı'nın köyünü küçümsemek değil ama buradaki köy daha büyük gelin burada çekin reklamı, hayır orası Ege her şey güllük gülistanlık. İnanın başka operatöre söylendi adamlar geldi kurdu gitti. Kendilerine de söyledim Turkcell var orada onlar neden nüfus az dememiş?

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak S.
  04 Kasım
  17:30

  Kimse beni aramadı. Bi kere aradınız sanırım onda da yine alavere dalavere hiç bir şey anlamadım.

 • 06 Ekim
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  16:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş