Avea Çekim Gücü Zayıf!

İsmail Ç. |

Çankırı merkezde oturuyorum. 7 aydır 0505 746 **** ve eşim 0505 808 **** no'lu Avea hattını kullanıyor. Bu şikayeti daha önce Avea'ya direk olarak ta 2 defa yazdım dönüyorlar hiç bir değişiklik yok.

Sorun, Çankırı merkezde hele de Abdulhalik Renda Mah'de Avea çekim gücü minimum seviyesinde telefon sinyali full dahi gösterse bir aramayı 3-4 bazen 10 defa yapıyoruz konuşmalarımız bölünüyor ya biz ya karşıdaki sesimizi alamıyor, hat meşgul diyor.

4 gb paketim var internetimi kullanamıyorum. Neredeyse 128 k hızında kullanıyorum. Bu nedenle iki hattımıda iptal edip başka operatöre geçmek istiyorum ama 1 yıllık sözleşmem olduğu için 8 tl x7 ay x 2 hat=112 tl masraf çıkartılıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ç.
  10 Nisan
  11:12

  Hiçbir şey yapmadılar. Çalışmalarımız sürüyor uzun zaman sürecek dediler. Bende o zaman hizmetlerinizden yararlanamıyorum. 12 aylık kontratımın 7. ayındayım kontrat ücretimi iptal edin dedim. Fatura bölümü ilgileniyor. o kısma mesajınıza yazıyorum dediler oradanda dönen olmadı...

 • 02 Nisan
  15:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş