Avea Çekim Gücü ve İnterneti Zayıf...

Aslı Y. |

Avea hiçbir yerde düzgün çekmiyor 4 GB internet paketim var. İnternet bağlantısı çok zayıf ve yavaş olduğu için kullanamıyoruz. Şikayetçiyim!

Etiketler :

İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  12:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Aslı Y.
  28 Ekim
  10:21

  Avea hiçbiyerde düzgün çekmiyor 4 GB internet paketim var. İnternet bağlantısı çok zayıf ve yavaş olduğu için kullanamıyoruz. Şikayetçiyim

 • Aslı Y.
  28 Ekim
  09:17

  Avea dan bana geri dönüş olmadı

 • 26 Ekim
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş