Avea Çekim Gücü Delirtiyor!

Aykut K. |

Başka bir operatör kullanıyordum. Avea reklamlarını izledim çekim gücü yüksek denildi fiyatı da bana göre uygundu ama hattımı Avea'ya taşıdığıma bin pişman oldum . Delirmek üzereyim internet çekim gücü insanı delirtecek cinsten. Ben bin pişmanım sözleşmem dolsun direk kapattıracağım. Şimdi aklınızdaki soru sen nerdesin dağdasın çekmiyordur diyorsunuz ama ben Samsun'dayım ve büyükşehir burası buna rağmen böyle ben diğer yerleri düşünemiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut K.
  10 Temmuz
  03:20

  personel ilgi ve alakası için teşekkür ederim ama avea çekim gücü aynı sorun bende veya personelde değil sorun avea ve çekim alanı

 • 29 Haziran
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Haziran
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş