Alioğlu M. Teşekkür Mesajı

gerçekten çok yardımcı oldular her ne kadar beni birazcık mağdur etselerde gösterilen ilgi gayet güzel tüm avea ailesine teşşekürler

Avea Çekim Gücü Çok Zayıf!

Alioğlu M. |

Düzce'nin Beyköy beldesinde oturuyorum. Düzce merkezde çalışıyorum. Avea hat dışarıda çekiyor ama eve girince ya da işteyken çekmiyor. Evim belde merkezinin 2.katı çalıştığım yer Düzce merkezde 3.kat bazen 3 çekiyor görünüyor ama telefonda aramak istediğim zaman hat gidiyor. İnternet ve 3G hızınızla ilgili zaten bir şey diyemiyorum olmayan şeye bir şey diyemem reklam yapmaya gelince %98'ini kapsıyorsunuz ama iş pratiğe gelince ortada bir şey yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alioğlu M.
  26 Mart
  21:06

  gerçekten çok yardımcı oldular her ne kadar beni birazcık mağdur etselerde gösterilen ilgi gayet güzel tüm avea ailesine teşşekürler

 • 25 Mart
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Mart
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş