Avea Çekim Gücü Çok Düşük!

Deniz Y. |

Reklamlarda Ankara bölgesinin %99 u kapsama alanında olduğunu belirtiliyor. Ben merkezde olmama rağmen hem telefon hemde mobil modemimdeki çekim gücü çok düşük ve bazen hiç yararlanamıyorum. Adresimde 5 Avea hattı 1 mobil modem kullanıyorum fakat hiçbirinden tam olarak hizmet alamıyorum.

Konu ile ilgili call center ile görüştüm adresimde 3G nin olduğunu belirtiyorlar.Eğer var ise teknik saha personelleri gelip adresimden kontrol edebilirler. Avea'dan yararlanamıyorum. Sözleşmem olduğu içinde iptal edemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  14:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş