Avea Çekilmez Hale Geldi.

Mehmet A. |

990338**no'lu kurumsal olarak 12 yıldır şirketimizin çalışmış olduğu Avea artık çekilmez hale geldi . Yurt dışına çıkmadan önce hattın gittiğim ülkede uzak doğu ülkesi için paket satın aldım 1 haftalık tatilim için ancak ilk daha henüz internet kullanımınız 100 tl 'ye ulaşmıştır diye mesaj geliyor.

Yurt dışından call center arayınca bana dedikleri şey gittiğiniz ülkede paket geçerli değil diye cevap veriyorlar . Ben ısrarla gideciğim ülkede bu paketin geçerliliği varmı diye sormama rağmen bana dedikleri verdikleri cevap bu. 3 gündür call center'a şikayet bıraktım. 4 farklı kişiyle konuştum incelensin diye hala geri dönüş yapılmadı . Bu şekilde ciddiyetsizlikleri had safhaya ulaştı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  10 Aralık
  10:22

  SİZ SADECE PARA ODAKLI FİRMASINIZ

 • 16 Ağustos
  12:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet A.
  13 Ağustos
  16:17

  sizinle artık çalışmak çok zor hep zorluk çekiyorsunuz

 • 13 Ağustos
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş