Avea Çekilen TL'min İadesini Yapmıyor!

İsmail K. |

17.09.2013 tarihinde bir bahis sitesine mobil ödeme yapabilmek için hattıma 50 TL yükledim. Yüklediğim an 20 TL Avea hattımdan düştü. Müşteri hizmetlerini aradım bağlan 150 paketine üye olduğumu söyledi ve kullanmadığım paketi iptal edip ücret iadesi istediğim halde ücret iadesi yapamayız deyip yardımcı olmamıştır. Kullanmadığım paketin ücreti 20 TL'dir az bir para değildir. Çekilen TL'nin hattıma derhal yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  17:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İsmail K.
  21 Eylül
  18:32

  Kulanılmayan paket için Kesilen 20 tI yi iade etmediniz Yazıklar olsun.

 • 18 Eylül
  15:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş