Avea Cayma Bedeli İstiyor!

Hilmi Tunahan G. |

16.06.2014 itibarı ile Avea müşteri hizmetlerini aradım S. bey ile görüştüm adıma faturalandırılmış herhangi bir bedel olup olmadığını sordum ve 59.00 TL'lik cayma bedeli görünüyor.Buradan tekrar söylüyorum lütfen yerinde inceleme ekibi gönderin Avea kullanırken telefonum ofisimde çekmiyor daha bunu nasıl ifade etmem gerekiyor?

Benim sorun yaşadığım bölgede baz istasyonlarında sorun olmayabilir ama telefonum çekmiyor. Neticede benim ofisimin konumu yeraltı gibi bir yerde değil. Eşime de aynı faturalandırmayı yapmışlar ama haksız yere. Hizmet yeterliliğini ve gerekliliğini sağlamadan bu faturalandırma nasıl olur? Zaten Avea'dan ayrılma sebebim hattımın sinyal yetersizliğidir.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Haziran
  09:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş