Avea Cayma Bedeli İstiyor!

Yusuf Y. |

Avea ait hattımın üzerine 14 ay önce taahhütlü cihaz aldım. Geçen ay Avea'dan tarife değişikliği yaptım.Tarife değişikliğinden dolayı taahhüt bozulduğu gerekçesiyle 350 tl cayma bedeli Avea tarafından istenmekte.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bir şey yapamayacaklarını istersem cezayı taksitlendireceklerini belirtiler.Halbuki ben tarife değişikliği için gittiğim Avea bayisi bilgisayardan bakıp değiştirebilirsiniz ama sms ile yaparsanız daha çabuk işiniz hallolur dedi.

Sms ile yaptığım değişiklik isteğinde taahhüdünüz bozuluyor diye herhangi bir uyarı tarafıma yapılmadı.10 yıldır müşterisi olduğum bir firmanın müşterilerine bu kadar duyarsız olmasını kınıyorum.Durumun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Y.
  14 Mart
  21:58

  Kesinlikle bir daha avea nın önünden bile geçmem bu kadar vurdumduymazlık olmaz.

 • Yusuf Y.
  11 Mart
  10:52

  Şikayetim ile ilgili herhangi bir çözüm üretmediler.Tahüt bozulmuş yapabileceğimiz bir şey yok gibi klasik savunmalarını yaptılar.Bende tepki olarak 3 adet Avea hattımın iptali için başvuru yaptım.Ayrıca yasal hakkımı arayacağım.Bir daha avea mı aman uzak dursun.

 • 11 Mart
  10:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mart
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş