Avea Çanakkale'de Şehir Merkezinde Şebeke Yetersiz.

İsmail Ufuk A. |

Çanakkale Merkez Esenler mahallesinde ikamet etmekteyim. Rakım olarak Çanakkale'nin en yüksek konumlu mahallesi olmasına rağmen Avea'nın şebeke yetersizliği nedeni ile Esenler' in birçok yerinde telefonlar ya hiç sinyal alamamakta ya da sağlıklı bir iletişimi sağlayabilecek güçte sinyal alamadığından görüşmeler sık sık kesintiye uğramaktadır. Avea yetkilileri bu durumdan haberdar mı değildir? Yoksa konu hakkında bilgi sahibi oldukları halde bu durumu önemsememekte midir? Soruna ivedilikle bir çözüm bulunmaz ise Esenler mahallesinde ikamet eden ve Avea abonesi olan birçok kişinin operatörünü değiştireceğini yakın çevremdeki kişilerle yapmış olduğum görüşmelerden dolayı biliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş