Avea Çalışanı Telefonumun Parçasını Kırdı!

Eymen E. |

Hattımı Avea'ya taşıdım. Yanlış sim almışım büyüğünü almaya gittim. Telefonum Xperia Go'yu sağı solu kapak 2 katman var su geçirmesin diye eleman telefonumu aldı sim kart tepsisi var onu tırnak ile çekip üstüne sim kartı koyuyorsun,telefonumu elimden alıp hızlıca çekti, sim kart tepsisi kırıldı cımbızla çıkardı kendisi taktı,(üslubu da çok çirkin ve ilgisiz)

Bazen telefon ilk seferde algılamıyor tak çıkar yapmak lazım ,evde hallederim dedim,şimdi çıkartamıyorum çalışan telefonun parçasını kırdı ne özür diledi ne bir şey yaptı. Hepsi de birbirini kolluyor, çok ilgisizler,hem suçlu hem güçlü. Avea'ya geçtiğime geçeceğime pişman oldum. Avea bayi M1 Real/Konya C. isimli çalışan.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.04.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş