Avea Çalınan Modem İçin Ceza Bedeli İsteniyor!

Faik İlker B. |

Yaklaşık 6 ay önce Avea'dan laptopumda kullanmak üzere 1 yıl taahhütlü jet modem almıştım. 26 Haziran 2013 tarihinde evime hırsız girdi ve bilgisayarımla birlikte modemimi de çaldı. Avea'yı arayıp durumu izah ettim. Taahhüdün bundan sonraki kısmını ödemek istemediğimi, modemimin çalınmış olduğunu belirttim.

Benimle telefonda görüşen görevli bana hırsızlık dahil her ne olursa olsun taahhüdü iptal ettirmek istiyorsam bunun yaklaşık 140 TL bir cezası olduğunu söyledi. İstersem modemimin kullanılmasını engelleyebileceklerini belirttiler. Ben de bırakın nasıl olsa parayı ödeyeceğim, bari hırsız rahat rahat kullansın dedim.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  16:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Faik İlker B.
  27 Haziran
  17:59

  Hiç bir geri dönüş olmadı. BU nasıl ilgilenme. Bu şikayet cevaplandı diye nasıl kapatılabilir?

 • 27 Haziran
  17:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş