Avea Çağrı Merkezinde Reklam Dinliyoruz!

Rabia K. |

Avea'nın müşteri temsilcisiyle görüşmek için dakikalarca reklam dinlemek zorunda mıyız diye sordum. Şu an hatırlamadığım sayıları, hızlıca söyleyip kodlayın dediler. Bu bir haksızlık değil mi? Ben reklam dinlemek istemiyorum. Neden müşteri temsilcisi ile görüşmek için bir sürü reklam dinliyorum? Üstelik 500 lü numarası özel olduğu için tarife dışı ücretlendiriliyor, 4441500 numarasını arayınca dakikalarımızdan düşüyormuş.

Bunları baştan söylemiyorlar. Sorgulayınca söylüyorlar. Hiç de şeffaf değil. Bir tüketici olarak mağdur oluyorum.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabia K.
  06 Ekim
  21:37

  avea benim için güvenilirliğini kaybetti!

 • Rabia K.
  06 Ekim
  21:33

  avea ile mümkünse görüşmek istemiyorum yazılı olarak bilgi vermelerini istiyorum,ayrıca şikayetimde haklı olduğumu düşünüyorum bir çok kişinin de benim durumumda olduğunu düşünüyorum,şikayetimin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen isteseler yazılı olarak da bilgilendirme yapabilirlerdi neden ille de arayarak bilgilendirme yoluna gidiyorlar!Sanırım yazılı olarak demogoji yapamayacakları için arayarak bilgilendirmeyi seçiyorlar,artık aveaya güvenmiyorum!

 • 06 Ekim
  17:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Temmuz
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş