Avea Çağrı Merkezi Yetersiz!

Alikan G. |

Yaptığım şikayet sonrasında Avea çağrı merkezinden bir bayan beni aradı. Şirketin yaptığı usulsüzlükleri, haksız yere aldığı ücretleri anlatma çabasındaydı!Biraz dişli biri olduğumu görünce, resmen kestirip kapattı iyi akşamlar deyip telefonu kapattı! Bu kayıtların incelenmesini gereğinin yapılmasını istiyorum.

Aria'dan beri müşteriniz olan beni kendinize düşman edip her yerde aleyhinizde propaganda yaptırmayı başardığınız içinde ayrıca tebrik ediyorum.4 kişilik ailem Avea'lı! İlk önce bu hatların iptaliyle başlayıp sosyal medya aracılığıyla da bunu sürdüreceğim! 10 senedir sizinle olan 2 senedir 130 aşağı fatura ödemeyen bir müşterinize yaptığınız çok ayıp!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  16:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş