Levent K. Teşekkür Mesajı

Şikayetim ile ilgili Avea Firması gerekli ilgi ve alakayı göstermiş, şikayetimde haklı olduğumu görerek mağduriyetimi gidermiştir.

Avea Çağrı Merkezi Yanılttı!

Levent K. |

2 yıldır Avea müşterisiyim. Geçtiğimiz ay itibariyle verdiğim yıllık taahhüt sona erdi. Çağrı merkezini arayıp önümüzdeki bir sene için de taahhüt vermek istediğimi, dolayısıyla faturama taahhüt indiriminin yansıtılmasının devam etmesi yönündeki talebimi ilettim.

Çağrı merkezindeki çalışan yeni taahhüt vermeme gerek olmadığını, fiyatlamanın taahhüt vermişim gibi yapılacağını belirtti fakat bugün gelen faturamda taahhütsüz tarife tutarının yansıtıldığını gördüm. Çağrı merkezi çalışanının yanlış yönlendirmesinden dolayı zarara uğradığımı düşünmekteyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent K.
  10 Nisan
  14:05

  Şikayetim ile ilgili Avea Firması gerekli ilgi ve alakayı göstermiş, şikayetimde haklı olduğumu görerek mağduriyetimi gidermiştir.

 • 31 Mart
  08:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Mart
  12:38

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş