Avea Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Onayımı Almadan İşlem Yaptı!

Özlem K. |

13.10.2014'te saat 16: 30 gibi Avea çağrı merkezinden arandım G.. isimli bir müşteri temsilcisi kampanyalar hakkında onay almak amacıyla aradığını belirtti önce dinleyecektim kendisini fakat ukala tavır ve tarzından dolayı dinlemekten vazgeçtim, kampanyalar hakkında bilgi almak istemediğimi belirttim ve kapattım fakat temsilci çoktan onayımı almış gibi işlem yapmış ki telefonuma onaylanmıştır şeklinde bir SMS geldi. Yetkili lütfen o "onayı" iptal ediniz be öyle bir onay vermedim çağrıyı dinleyiniz konuyla ilgili yetkili tarafından dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Personel Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş