Avea Çağrı Kart Adı Altında Ücret Tahsil Edilmiş!

Murat A. |

24.07.2013 tarihinde Avea online işlemler merkezinde süresi dolan ve değiştirilen kredi kartımın bilgilerini güncellemek ve tekrar otomatik ödeme talimatı vermek için önceki kartımı da aktif ederek yeni kredi kartı bilgilerimi girdim. Kredi kartımdan süresi dolduğu için ödenmeyen 2 adet kendi adıma olan faturam ve başkasının adına olan toplam iki fatura ödedim.

Bankadan fatura ödemelerini kontrol ettiğimde Avea çağrı kart ücreti adı altında Avea tarafından iki adet 1,01 TL ücret kesildiğini gördüm. Bu ücretin nereden kesildiği hakkında Avea'nın kendi sitesi ve internetten araştırma yapsam da hiçbir bilgi edinemedim. Ben bilgi ve haber verilmeden kesilen bu ücretin iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Web Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  12:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Murat A.
  02 Ağustos
  23:21

  kesinlikle sorunun çözümüne yönelik yapılan bişey yok sadece kendilerini olaydan soyutlama cabası var verilen bilgi bu yönde. teşekkürler

 • 27 Temmuz
  17:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş