Hakan A. Teşekkür Mesajı

ücret iadesi yapıldı.

Avea Çağrı Kart Adı Altında Ücret Alındı!

Hakan A. |

29 Temmuz 2013 tarihinde Avea online işlemlerde otomatik ödemede bulunan 2 tane hattımı başka bir kredi kartına yönlendirmek istedim ve değişiklik yaptım eski kredi kartımı de aktif yaptım ve kredi kartımdan herhangi bir kesinti yapılacağını söylememesine rağmen işlem tamamlandıktan sonra kredi kartımdan Avea Çağrı Kart adı altında ücret kesintisinin yapıldığını gördüm.

Bankadan kredi kartımı kontrol ettim. Avea çağrı kart ücreti adı altında Avea tarafından 2,02 TL ücret kesildiğine internet şubesinden gördüm.Ben bu işlemin iptal edilerek ücretin iade edilmesini istiyorum. Bankanın online işlemlerinde yaparsam zaten bu işlem ücretsiz.Bilgi verilmeden kesilen ücretin iade edilmesini ve bu konuda haber verilmeden alınan ücretinin iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  14:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Hakan A.
  08 Temmuz
  18:47

  müşteri memnuniyeti gayet iyi.....güzellll

 • Hakan A.
  04 Temmuz
  10:31

  ücret iadesi yapıldı.

 • 01 Temmuz
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş