Avea Çağrı Kart Adı Altında 1,01 TL Tahsil Etmiş!

Bülent Ö. |

Avea tarafından kredi kartımdan "Avea çağrı kart TR İstanbul" adı altında kredi kartımdan 1,01 TL çekmiş. Bu nedir? Benim onayım olmadan nasıl çekebiliyorlar. İşitme engelli olduğum için çağrı merkezlerini arama lüksüm yok zaten. Yetkililerin bu konuda gerek buradan gerekse e-mail adresinden yazılı olarak cevap vermelerini rica ediyorum. Bakın tekrar yazıyorum. İşitme engelliyim sakın beni telefonla aramayın, ya açmam ya da açıp hemen kapatırım. Bana yazılı olarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  08:08

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Bülent Ö.
  19 Aralık
  17:29

  Tekrar tekrar söylüyorum, işitme engelliyim. Bana telefon ile ulaşamazsınız. Bana yazılı olarak ulaşmanız gerekmektedir.

 • 19 Aralık
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş