Avea Bütün Dakika ve Liralarım Yok Oldu!

F. Emre K. |

İki adet 120 dakikam ve 9 Lira karşılığında satın aldığım 200 dakikam vardı. Fakat şuan hiç birisi yok. Telefondan arama yapamıyorum. Ayrıca az önce 10 Lira karşılığında 1gb internet satın aldım. Onunda hala onayı gelmedi. Hattımda 11 Lira vardı yok oldu. Avea ne yapıyor ? Bunun açıklamasını istiyorum ayrıca yok olan liralarım ve dakikalarımın da acilen açıklamasını istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş