Müzeyyen A. Teşekkür Mesajı

Burcfoni ile ilgili faturama yansıyan ödeme ile irintili çözüm odaklı çalışan ve sorunumu çözen arkadaşlara ve avea\'ya teşekkür ederim

Avea Burçfoni Aboneliği Yapılıp Para Çekilmiş.

Müzeyyen A. |

30.09 2015 tarihinde Facebook sayfasında gördüğüm bir reklam sandığım Burçfoni.com' a tıkladım. Sadece ismimi yazarak sonuç beklerken telefonuna ekte yolladığım mesajlar geldi. Avea benim adıma bana sormadan, onay mesajı almadan, bu siteye 56 liralık mobil ödeme yapmış.

Sitede hiçbir bilgimi paylaşmadım, hizmet istemedim, onay vermedim. Ayrıca site üyeliğini hemen iptal ettirdim. (ki iptal mesajının ücreti de yazmıyor.) Avea müşteri hizmetleri sorumluluğu kabul etmiyor, ödemeyi iptal etmiyor. En kısa zamanda ödemenin Avea' dan iptalini, Burçfoni.com' unda yanıltıcı olduğunu herkesin bilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müzeyyen A.
  19 Ekim
  14:24

  Burcfoni ile ilgili faturama yansıyan ödeme ile irintili çözüm odaklı çalışan ve sorunumu çözen arkadaşlara ve avea\'ya teşekkür ederim

 • 19 Ekim
  09:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Müzeyyen A.
  18 Ekim
  02:10

  30.09arihinde eşim 5332***332no.lu telefonundan Facebook'dan yanlışlıkla tuşladığı Burcfoni ye üye olduğuyla ilgi mesaj aldı ve istersem iptal 475 yaz 7979'a hemen mesaj attım. Avea faturaya 56 TL mobil ödeme eklemiş.

  Avea müşteri hizmetlerine durumumu anlattım, onların müşterisi olarak beni korumaları gerektiğini ve ödeme yapılmadan önce benim onayımın alınmasını istedim, Avea tarafından mağdur edildim ve bu tutarın iadesini istedim. İnternet'te 7979 servisi ile çoğu insanın mağdur edildiğini ve GSM operatörlerinin de buna olanak sağladığını düşünüyorum. Tarafımdan haksız tahsil edilen bu tutarın iadesini talep ediyorum, aksi takdirde hukuki süreç başlatacağımın bilinmesini istiyorum.

 • 15 Ekim
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş