Avea Bunu Hep Yapıyor!

Mustafa G. |

3 gün önce 30 tl yüklemiş olduğum hattıma Süper 3'lü paket yüklemek için 5555'e göndermiş olduğum mesaj sonrası paket hattıma bir türlü yüklenemedi. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda teknik bir problem olduğunu söylediler ve daha sonra tekrar denememi istediler. Ertesi ve sonraki günde denememe rağmen paket bir türlü yüklenemedi.

Bugün sabah bakiyeniz bitmek üzeredir diye bir mesaj geldi paket yüklendi sandım ama paket yüklenmediği halde 30 tl'yi kesmişler. 2- 3 sefer müşteri hizmetlerini aradım tam bağlanacakken hat düştü ve arkasından gönderdiği 3 tl'de öylece bağlanamadan gitti sonra arayınca gece 2 de internete girmediğim halde girmişsiniz denilerek kesildiği söylendi. Haksız yere 30 TL kestiler.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  11:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa G.
  26 Kasım
  19:12

  ilgilenmiyorlar bile..

 • Mustafa G.
  24 Kasım
  17:34

  avea 21,11,2013 tarihinde gece 02,30 da girmediğim halde internete girmişsiniz diyor ama ben girmedim zaten 22 ve 23 ünde 30 tl hesabımdaydı super 3lu paket sistemlerinde hata olduğu için yapılamıyor denildi müş.hizmetleri tarafından ama ayın 23 ü akşam bakiyeniz bitmek üzeredir diye msj geliyor güya 21 i gece girmişim ama ne hikmetse 22 ve 23 ünde hesabımda liralarım duruyordu daha öncede 2 bin tl fatura kesmişlerdi tüketici haklarına gitmeden çözmediler biz inceledik denilerek bunuda aynı şekilde yapıyorlar...müşteri hizmetleri ilgilenmiyor bile yapacakları bişey yokmuş...

 • 23 Kasım
  16:10

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş