Avea Bu Sabah Bakiyemden 29 TL Kesmiş!

Beytullah T. |

Bağlan150 + mini sms paketlerine dün akşam iptal ettim. Bugün itibari ile başka bir pakete dahil olacaktım. Lakin sabah telefonumu açtığımda 29 tl ücret kesildi. Ne amaçla bu tutar kesiliyor? Acilen kesilen tutarın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Beytullah T.
  05 Mayıs
  17:02

  farklı müşteri temsilciler tarafından 3 üzeri kere arandım. lakin her aramada söylenen; çekilen tutarın normal ücret karşılığı olduğunu idi. müşteri mağduriyetini gidermek adına hiç bir şey yapılmadı.

 • 29 Nisan
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş