27 Ekim 2015

Avea Bu Devirde Çekmiyor, Baz İstasyonu Uyarısı Geliyor!

Avea'dan şimdiye kadar şikayetim yoktu, 4-5 ay civarı bir süredir cep telefonunun ilk zamanlarına döndük resmen. Çekmiyor, internet bağlantısı kopuk kopuk, konuşma esnasında kapanıyor. Arama yaparken 1 dk. kadar ses gelmeden bekletiyor sonra arıyor vs., cihaz kampanyası ile cihaz almış olmasam bugün telefonu kapattıracağım. Ama öncesinde bu kadar memnun olduğum operatöre de haksızlık etmek istemiyorum.

Sıkıntı nedir giderilecek mi? Bunların bilgisi bizimle paylaşılmalı ve bir şekilde müşteri memnuniyeti oluşturulmalı fiyat indirimi vs. gibi. Belli ki teknik ve uzun sürecek bir sıkıntı var. Aksi halde şikayetimi ilgili kurumlara yaparak cihazın da hattın da iptalini talep edeceğim.

Pinar 57 Okunma

Cevaplar

  • Pinar02 Kasım 2015

    Şikayetimle ilgili arandım, bölgeye baz istasyonu ekleneceğini bildirdiler, ancak zaman veremiyorlar. Sonuç itibariyle diğer operatörlerin aboneleri şehrin göbeğinde sorunsuz telefonlarını kullanabilirken aynı ücreti ödeyen ben telefonumu ve internetimi sorunlu şekilde kullanamamaya devam ediyorum. Bu düzeltmenin ne zaman yapılacağını sorduğumda cevap alamıyorum. Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı burası, dağ köyü değil neticesinde. Baz istasyonu kiralayabilirler ya da başka bir çözümün acil bulunmasını istiyorum. Şikayetlerim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön