06 Aralık 2013

Avea BTK'ya Evrakları Ulaştırmamış!

6 ay önce yurt dışından aldığım S Galaxy S4'üm kayıt altına almak için gerekli işlemlerimi yapıp evraklarımı Avea Cevahir şubesine teslim etmiştim. Bugün ise telefonumun ayın 12'sinde kapanacağına dair bir mesaj aldım. TKB'yi aradım. Giriş işlemlerinin yapıldığı fakat evrakların gönderilmediği söylendi.

Cevahir Avea ise evrakların BTK'ya ulaştığı daha yeni incelemeye alındığını söyledi. Bunu da BTK'ya bildirdim. Aksine evraklar ulaşmadığı için işlemin iptal edildiği ve telefonumun hiçbir işlem yapılmadığı için 12 Aralıkta kapanacağı söylendi.

Ben işlemlerimi eksiksiz yapmama rağmen Avea'nın ihmalkarlığı yüzünden 7 gün sonra telefonum kapanacak. Avea bir an önce bu duruma müdahale etmelidir.

İrfan 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön