Avea BTK'ya Evrakları Ulaştırmamış!

İrfan G. |

6 ay önce yurt dışından aldığım S Galaxy S4'üm kayıt altına almak için gerekli işlemlerimi yapıp evraklarımı Avea Cevahir şubesine teslim etmiştim. Bugün ise telefonumun ayın 12'sinde kapanacağına dair bir mesaj aldım. TKB'yi aradım. Giriş işlemlerinin yapıldığı fakat evrakların gönderilmediği söylendi.

Cevahir Avea ise evrakların BTK'ya ulaştığı daha yeni incelemeye alındığını söyledi. Bunu da BTK'ya bildirdim. Aksine evraklar ulaşmadığı için işlemin iptal edildiği ve telefonumun hiçbir işlem yapılmadığı için 12 Aralıkta kapanacağı söylendi.

Ben işlemlerimi eksiksiz yapmama rağmen Avea'nın ihmalkarlığı yüzünden 7 gün sonra telefonum kapanacak. Avea bir an önce bu duruma müdahale etmelidir.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  12:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Aralık
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş