23 Ocak 2014

Avea Boşa Para Ödetti!

18 Ocak 2014'te Avea İzmir Forum Bornova Şubesinden sim kartımın yedeğini istedim. Onu diğer telefonumda kullanacaktım. Biri açıkken diğeri kapalı olacaktı. Hepsini belirttim. 13 TL karşılığında ikinci bir kart aldım. Ertesi gün ilk kartım kullanıma kapandı.

Şubeye giderek konunun düzeltilmesini istedim. Sim kartın yedeği olmayacağını söylediler. Ancak önceki gün olacağını söylemişlerdi. Bu durumda istediğim işlem yapılmamış ve boşa para ödemiş olduğumdan paramın iadesini istedim ancak başta O. isimli çalışan olmak üzere şube çalışanları son derece ilgisiz ve saygısız olarak reddettiler.

Avea müşteri hizmetlerini aramak için telefon istediğimde vermediler, sonra şirket telefonlarından aratmalarını istediğimde istemeye istemeye arattılar. Avea müşteri hizmetleri konuyla ilgili olarak en geç 48 saat içinde aranacağımı söyledi ama 72 saattir kimse aramadı. Bunu bir tek siz çözersiniz!

Mustafa 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön