Avea Borcumu Peşin Ödemek İstiyorum.

Halil İbrahim A. |

Avea in touch kampayısından 24 ay taahhüt verdim 2015 mayıs ayında bitecek bende askere gideceğim diyorum ki bu borcumu peşin ödeyeyim bana dedikleri peşin ödersen ceza ödersin diyorum taahhüt bozmayacağım sadace var olan borcu peşin olarak ödeyeceğim diyor bana malesef neyse dedim tarifemin taahütü bitti değiştireceğim saçma sapan bi sürü tarife sunuyo bana neymiş efendim düşük tarifeye geçemezmişim ya bi gidin ya diyorum ki taahhüt bozmadan değiştirin gene sizde kalacağım tamam yok diyor olmaz ceza ödersin resmen saçmalık acilen düzenleme getirilmesi lazım .

Etiketler :

Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil İbrahim A.
  25 Temmuz
  11:21

  attıkları msj değerlendirme yapılmış bi yanlışlık bulunamamıştır uzak durun uzak vodafone turkcell falan kullanın

 • Halil İbrahim A.
  19 Temmuz
  17:29

  1 aydır ilk defa 5 dkka telefon kapandı nası denk getirdinizde aradınz acaba ? şimdi açık avea şimdi arayın

 • 19 Temmuz
  17:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Temmuz
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş