Avea Borcu Olmayan Hattıda Kısıtlıyor.

Avşar D. |

Şikayetim şu ; Avea'ya ait kendi üstüme 3 adet faturalı hattım mevcuttur. Bunların birini sadece ben diğerlerini aile bireyleri kullanmaktadır. Bunlardan birinin borcundan dolayı Avea diğer hatları da borcu olmadığı halde kısıtlamaktadır ve bunu her seferinde tekrarlamaktadır. Şimdi söylemek istediğim şu ; kimsenin kafasına göre milletin hattını kesme yetkisi yok. Kendi egolarını tatmin etmek için millete zarar vermekten başka bir şey değil bu yaptıkları.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Avşar D.
  20 Şubat
  21:46

  Kimsenin birseyle ilgilendigi ve aradigi yok anlattiklari hersey hikayeden ibaret

 • 11 Şubat
  15:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ocak
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş