Avea Borç Bilgilendirmesi!

Yunus K. |

31.07.2015 tarihinde Avea tarafından aranıldım ve 295,85 TL borç bilgisi tarafıma verildi ve bu borçlarla ilgili tarafıma herhangi bir ekstre ve herhangi bir mesaj bildirilmeden bu kadar borcum olduğu söylendi ve bende borç bilgilendirmelerin nereye yapıldığı söylediğimde aramış dediler fakat herhangi bir şekilde tarafıma arama ulaşmamış ekstrelerim nereye gitmiş dediğimde onlarla ilgili bilgimiz yok denildi.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  16:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Ağustos
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş