06 Şubat 2014

Avea Bitlis İl Merkezinde Çekmiyor.

Daha öncede kullanmakta olduğum Avea hattıma 25 Kasım 2013 tarihinde kamu mega tarifesine geçme ve bir yıl kalma taahhütünde bulundum. Tarife değişikliğine kadar sıkıntı yaşamadığım hattım tarife değişikliğinde sonra bırakın SMS ve internet kullanımını telefon hizmeti bile sağlamaz hale geldi. İl merkezinde olmama rağmen hattıma telefon yerine arayanı bil mesajları geliyor.
Telefon açmak için kırsaldaki insanlar gibi sinyal olan yer aramak için geziniyoruz. İl merkezinde çekmiyorsa bu telefon başka nerede çekecek. Ya sağlıklı görüşme sağlayın yada yeni kampanya yapıp insanları Avea'ya çağırmayın.

Aykut 78 Okunma

Cevaplar

 • Aykut 25 Şubat 2014

  Yazıklar olsun. Becerip sorun çözmek bir yana, özrünüz kabahatinizden beter.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aykut 10 Şubat 2014

  Avea geri dönüş yaptı ama telefon çekmediği için bana ulaşamadı. İkinci irtibat telefonundan adres bilgisi aldı. Daha sonraki aramada ulaştı ve sorunun bir yıl içinde çözüleceğini vaad etti. Teşekkürler avea!?

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön