Avea BİS Paketim Olduğu Halde Uygulamaları Kullanamıyorum!

Barış G. |

BİS paketim olduğu halde uygulamaları kullanamıyorum (twitter,facebook,whatsapp vs) her paketi yenilediğimde aynı sorunla karşılaşıyorum. Avea müşteri temsilcisi arka planda kapalı olduğunu söylüyor ve bunu düzeltmeleri 2-3 gün sürüyor. Bu arada internete bağlanamıyorum tabi!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  16:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş