Avea Bireysel Hizmette Sınıfta Kaldı!

Mustafa Gürsel E. |

Yaklaşık 7-8 yıldır kullanmış olduğum Avea hattımdan vazgeçmek üzereyim. İki aydır gelen faturalarımın hesabı belli değil. Kasım ayı faturamın iki kere ayrıntılı açıklamasını istedim umursamadılar. Bu hattımda taahhüt ödememin ne kadar olduğunu biliyorum ama çok yüksek geliyor ve hesabı açıklaması yok kaçıyor musunuz yoksa insanlara harcamadığı bedellerimi ödemeye çalışıyorsunuz anlamadım.

Avea bu ay ki faturamda çok yüksek ben bunu ödemeyeceğim, bana açıklama yapmak zorundasınız ondan sonra ödeyeceğim. Yoksa önce sizi BTK'ya ardından da talimatım gereği kapalı olan ama hala gelen reklam mesajları ve aramalar için hatta özellikle cinsel içerikli reklamlar için savcılığa gideceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa Gürsel E.
  12 Ocak
  15:32

  Ben bu konudaki durumun çok vahim olduğunu AVEA isimli firmanın açıklamalardan kaçtığını ve hala bana YAZILI bir cevap dönülmediğini bildirmeme rağmen hala bana ödemezseniz hattınız kapanacak mesajı yollanıyor.AVEA benim mail adresime detaylı olarak Kasım ve Aralık ayına ait yüksek tutarlı faturaların detayını yollamazsanız ödemicem EĞER HATTI KAPATIRSANIZ SİZİ BTK'ya Rekabet Kuruluna ve Tüketici Hakları Mahkemesine şikayet edeceğim

 • 04 Ocak
  10:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş