Avea Bırakın Dağı Merkezde Bile İnternet Kullanamıyoruz!

Tuncay İ. |

Rize merkezde yaşıyorum. 3G üzerinden interneti kullanamıyorum. Sanki dağ başındayım o kadar para verip bir hizmeti kullanamıyorum. Avea müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım. Dün akşam Rizespor-Galatasaray maçına gittim stadda foto göndermek istedim Avea malesef edge hızında bile bu işi yapamadı. Maalesef verdiğim paralara yazık. En kısa sürede çare bulunmasını verdiğim paranın karşılığını az da olsa almak istiyorum. Çok zor bir istek değil herhalde.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  13:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mart
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş